Hizmet Süreci Nasıl İşliyor?

İlk ihtiyaçdan, proje belirlenmesi, finansal araştırma, makine kurulumuna kadar tüm süreçlerimizin işleme şekli.

Adım 1: İhtiyaçların Oluşturulması

Tesisinizi birlikte kuralım. Sizin için a’dan z’ye her şeyi kapsayan TESİS KURULUM PROJESİ  hazırlayalım. Bu proje sayesinde; hedeflenen kapasiteye göre olması gereken fabrika alanından, bölüm yerleşimlerine……makine parkı listesinden, güncel makine fiyatlarına….. depoda kurulması gereken raf tiplerinden, mamul- yarı mamul taşıma arabalarına….. tesis kurulum maliyetinden, yatırım amortisman süresine….. hammadde tedarikçilerinden,  iletişim bilgilerine….. ihtiyaç duyulacak çalışan sayısından, yükleme rampalarının yerlerine kadar….. her bir detayı görebilecek, atacağınız her adımı bilerek ve emin olarak atabileceksiniz. Unutmayın ! Tam kapasite üretime geçemeden geçen her bir gün, sizin için zarardır.

Adım 2: Finansal Planın Yapılması

Hesaplanan ihtiyaçlarının giderlerinin, finansal yapısı açısından incelenmesi, ödemelerin belirlenmesi ile devam eden süreçte sizin için hazırlayacağımız bu yol haritası ile sermayenizi riske atmayacak, yatırımınızı en az maliyetle gerçekleştirecek, en kısa sürede yatırımınızın meyvelerini toplamaya başlayacaksınız. 

Adım 3: Üretimin Yapılması

Belirlenen ihtiyaçlar ve finansal yapının oluşmasından sonra makine üretimlerine başlanıp, verilen sürede hatta verilen termin süresinden daha erkene makineleri üretim güvenle teslimatının gerçekleştirilemesi.

Adım 4: Kurulum ve Eğitim

Çalışanlarınıza en iyi eğitimi ve kendilerini geliştirebilecekleri bir çalışma ortamını sunarken müşterilerimize olağanüstü hizmet sunmaya kararlıyız.